Ana Sayfa / Hasta Yaşlı Bakım Kursları
T.C.ANKARA-ÇANKAYA ÖZEL NETİŞ MESLEK KURSU
            Özel Netiş Meslek Kursu; 5580 Sayılı kanuna göre  T.C Milli Eğitim Bakanlığının 10-03-2006 / 2537 sayılı izni ile faaliyet gösteren, uluslar arası nitelik ve standartlarda 41 branşta sahip olduğu mesleki kurs programları ile Sağlık-Bakım Hizmeti, Turizm Mutfak-Servis, SPA-Güzellik-Masaj, İnşaat, Tarımsal Meslek Elemanları yetiştiren, her bir programın bitiminde ise MEB onaylı Mesleki Eğitim (Kurs Bitirme) Belgesi veren bir özel öğretim kurumudur.

                  MEB Onaylı Mesleki Eğitim Belgesi Kurs ve Seminer Programları   

         Tüm mesleki kurs ve yabancı dil sertifika programlarımız işyerlerinin eleman ihtiyacını karşılamak, alan değiştirmek, yeni meslek ve iş edinmek veya kendi işini kurmak isteyen kişiler ile kurumsal işgücü yetiştirme kapsamında işletmelerin mevcut personellerini eğitimli ve sertifikalı hale getirmek üzere yurt içi-yurtdışı HoReKa Turizm işletmeleri, İnşaat firmaları,Tarımsal işletmeler, Sağlık kuruluşları, SPA, Güzellik salonlarına yöneliktir. MEB Onaylı tüm Mesleki Sertifika Programlarımız bireyler ve kurumlarla yapılan sözleşme şartlarında iş akışına uygun olarak verilmektedir
 
Mesleki Kurs Programı: Özel Netiş Meslek Kursuna kayıtlı yerli ve yabancı uyruklu tüm kursiyerleri Mesleki Eğitim Belgesine götüren resmi onaylı programlardır. Kursiyerler; programda belirtilen konularla alakalı edindikleri mesleki bilgi ve becerilerini sınav sonunda alacakları Kurs Bitirme Belgesi ile Türkiye ve diğer ülkelerde kullanabilmekte ve meslek elemanı sıfatıyla çalışabilmektedirler.
 
Mesleki Seminer Programı:  Yerli ve yabancı uyruklu tüm katılımcılar için hazırlanmış resmi onaylı programlardır. Katılımcılar; devam ettikleri seminer programında belirtilen konularla alakalı edindikleri mesleki bilgi ve becerilerini; programın bitiminde kursumuz müdürlüğünce düzenlenen “Seminer Katılım Belgesi” ile kullanabilmektedirler.